Nasza filozofia.

Poznaj nas!

W MyPhysio wykorzystujemy swoje naturalne predyspozycje, aby pomagać innym.
Nie mamy tu do czynienia z zawodem, bardziej z powołaniem. I ogromną troską o zdrowie człowieka.

Empatia. Intymność. Indywidualizm.

To chyba trzy, najważniejsze cechy, które wyróżniają naszą poradnię.

Empatia, bo inaczej nie można. Nie potrafimy tak bezosobowo, nie mamy takiego charakteru, ale i tak nie chcemy - klimat szpitalny to zdecydowanie nie nasza bajka. MyPhysio to miejsce, w którym regeneruje się obolałe, zmęczone ciało i umysł.

Intymność, bo mamy z nią do czynienia na co dzień. Problemy z nietrzymaniem moczu, fizjoterapia w połogu, problemy z wypróżnianiem - to są tematy delikatne, wrażliwe, które musimy traktować z szacunkiem. Tematy, które wymagają odpowiedniego podejścia.

Indywidualizm, bo nie ma jednej ścieżki i prostej recepty. Nie wierzymy w magiczne pigułki, w szybkie metody, które rozwiążą schorzenie, które rozwijało się wiele lat. Zniszczone kolana, napięciowe bóle głowy, bóle barków? To dolegliwości, które często dokuczają nam latami. Uważamy również, że każdy pacjent ma również prawo do wiedzy na temat przebiegu całego leczenia. To jest podstawa, której się trzymamy.

W MyPhysio wierzymy, że odpowiednią pracą - w poradni i w domu - możemy poprawić swoją codzienność, ułatwić życie, inaczej zaczynać każdy dzień. Dać się zagoić bliźnie po cesarce, ułatwić karmienie piersią, zmienić swoje życie po operacji, uratować kręgosłup czy odmienić życie seksualne. Wiemy, że nasze ciało to doskonale zaprojektowana maszyna, którą wykorzystujemy codziennie na 5 000 000 procent - i dlatego potrzebuje naszej uwagi, potrzebuje ukojenia i dobrych, wypróbowanych metod walki z jej bolączkami.

Nie wiesz, czy fizjoterapia i osteopatia mogą rozwiązać Twój problem ze zdrowiem?

Zapytaj nas o to 😉

ja i kamil o nas
znaczek 75

Poznaj nasz

zespół.

Zespół MyPhysio to specjaliści z powołania, z doświadczenia i z wyboru. Szukasz poradni, w której pracują wyłącznie osoby, którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś! O naszym wykształceniu i doświadczeniu przeczytasz w zakładce „Zespół”.

Telefon i mail
Adres

Tomcia Palucha 37 U5
Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Sob*: 9:00 - 14:00
*po wcześniejszym umówieniu wizyty

Polityka Prywatności

Kopiowanie i powielanie treści oraz zdjęć na stronie grozi bólem kręgosłupa, migreną i chłostą. All right reserved MyPhysio - fizjoterapia i osteopatia Warszawa.