Poznaj nasz...

Zespół!

W MyPhysio kolekcjonujemy wybitnych specjalistów.
Wolne wakaty? Tylko dla najlepszych. I wierzących w naszą ideę.

Martyna Romanowska-Naimska

Fizjoterapeutka dna miednicy

Martyna Romanowska-Naimska, magister fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek międzynarodowych towarzystw naukowych: IUGA, ICS, IPPS. Od 2017 r współpracuje z Fundacja Aenon. Prowadzi gabinet terapii dna miednicy PELVITA. Współpracuje z HIFU Clinic Centrum Leczenia Raka Prostaty, gdzie prowadzi terapię pacjentów po prostatektomii. Szkoleniowec, mówca, praktyk. Fizjoterapeutka z ogromną wiedzą, taką z doświadczenia i od najlepszych. Na jej drodze edukacji międzynarodowe nazwiska: Loic i Marina Dabbadie - zalożyciele francuskiej szkoły terapii dna miednicy EIRPP - czy Dr. Bary Berghmans, Dr Maura Seleme, Dr Abdallahi N'Dongo, Guy Valancogne. Zawodu uczyła się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odbyła staż praktyczny w Paryżu w jednej z klinik leczenia dysfunkcji dna miednicy. Uczyła się również w USA w  Atlanta School of Massage, gdzie pogłębiała tajniki pracy z ciałem. Obecnie kontynuuje naukę na 5letnich studia Osteopatii w Flanders International Collage of Osteopathy.

Prywatnie mama Kostka i żona Krzysztofa. Relaks? Taniec i podróże; )

Więcej o Martynie na jej stronie internetowej www.pelvita.pl

Dane kontaktowe:

+(48) 669-003-490
martyna@myphysio.pl

Wizyty

Pon-Piątek: 10:00 - 20:00
Soboty po wcześniejszym
umówieniu wizyty

Kamil Podkościelny

Fizjoterapeuta i osteopata

Osteopata, fizjoterapeuta, holistyczny terapeuta manualny. Absolwent Flanders International College of Osteopaty. Jego specjalizacja to leczenie schorzeń aparatu ruchu: świetnie radzi sobie z problemami z kręgosłupem, z bólami psychosomatycznymi i przewlekłym bólem, ale i fizjoterapią stomatologiczną, czy wsparciem pacjentów przed i po operacjach. W pracy znany ze spokojnego głosu i ogromu cierpliwości.

Dane kontaktowe:

+(48) 669-003-490
kamil@myphysio.pl

Wizyty

Pon-Piątek: 8:00 - 20:00
Soboty po wcześniejszym
umówieniu wizyty

Małgorzata Dobrzelak-Dubas

Fizjoterapeutka

Nazywam się Małgorzata Dobrzelak-Dubas i od 20 lat wspieram Pacjentów w każdym wieku w powrocie do zdrowia i sprawności. Skończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, a pracę w zawodzie niemal od początku łączyłam z moją drugą pasją – stomatologią. Tym sposobem weszłam na ścieżkę rzadkiej w naszym kraju specjalizacji, jaką jest fizjoterapii stomatologiczna. Dla zdrowia moich pacjentów poszłam o krok dalej, m.in. kończąc prestiżowe szkolenie CRAFTA (Cranial Facial Therapy Academy – Akademia terapii czaszkowo-twarzowej), prowadzone przez znanych specjalistów z Holandii i Austrii – Harry’ego JM von Piekartz’a i Christian’a Voith’a.

W mojej pracy wykształcenie jest ważne, ale dla mnie zawsze najważniejszy jest człowiek. Podczas zabiegów w moim gabinecie stawiam na dobry kontakt z Pacjentem, na relaks, na bezpieczeństwo i zaufanie – jako nie tylko obowiązkowy standard opieki medycznej, ale i środek do szybszego wyleczenia. W moim gabinecie nie ma sztywnych barier. To zdecydowanie nie pasuje do mojego charakteru

Dane kontaktowe:

+48 661 856 933
md.fizjoterapia@tlen.pl

Wizyty

pon i czw 14:00 – 20:00
wt i pt 8:00 – 14:00

Krystian Sosnowski

Fizjoterapeuta Trener

Absolwent fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie medycznym. Pasjonat różnych form ruchu. Nacodzień pracuje pomagając swym podopiecznym w realizowaniu ich celów treningowych oraz odkrywaniu swego potencjału ruchowego poprzez świadomą prace z ciałem. Uczestnik wielu szkoleń potwierdzonych akredytacja REPS m.in body work movement expert, medical training therapy. Moja misją jest pomoc w odkryciu potencjału ruchowego która obdarzona jest każda osoba, oraz swiadoma edukacja w zakresie poprawy jakości życia.

"Movement is life. Life is a process. Improve the quality of the process and you improve the quality of life itself.”
Moshe Feldenkrais

Dane kontaktowe:

+(48) 669-003-490
kontakt@myphysio.pl

Wizyty

Pon-Piątek: 8:00 - 20:00
Soboty po wcześniejszym
umówieniu wizyty

Karolina Kamińska

Logopeda, pedagog specjalny

Logopeda, pedagog specjalny, terapeuta AA, Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku- pedagogika specjalna, specjalność –logopedia. Obecnie kończy studia podyplomowe na kierunku: Neurologopedia i wczesne wspomaganie rozwoju. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako logopeda w przedszkolach specjalnych i integracyjnych oraz w czasie 1,5 rocznego stażu logopedycznego dotyczącego pracy z dziećmi z autyzmem w fundacji Synapsis.Specjalizuje się w:Wdrażaniu komunikacji alternatywnej i wspomagającej u dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się;Stymulacji funkcji pokarmowych u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołach genetycznych, z sondą oraz peg;Terapii mowy biernej i czynnej w dysartrii, opóźnieniu rozwoju mowy, niepełnosprawności intelektualnej, autyzmie.Ukończyła liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu AAC – wspomagających i alternatywnych sposobów porozumiewania się, masażu logopedycznego oraz: „Diagnostyka i terapia neurologopedyczna zaburzeń funkcji oralnych, związanych z poborem pokarmów i nadawaniem mowy”, „ Kompleksowa diagnostyka i terapia dysfagii u dzieci i dorosłych”, „Metody Etthno – Elastyczny Terapeutyczny Taping wg Ester de Ru”, „Wspomaganie karmienia dziecka z MPD”, „Jedzenie doustne wyzwaniem dla dzieci karmionych przez PEG’a”, „Karmienie małego dziecka w aspekcie logopedycznym”, „Terapia zaburzeń funkcji jamy ustnej, zaburzeń w przyjmowaniu pokarmów i płynów u dzieci”, „Wybiórczość pokarmowa w ujęciu sensoryczno – motorycznym”.

Dane kontaktowe:

+(48) 669-003-490
kontakt@myphysio.pl

Wizyty

Pon-Piątek: 10:00 - 20:00
Soboty po wcześniejszym
umówieniu wizyty

znaczek 75

Współpracujemy z:

Telefon i mail
Adres

Tomcia Palucha 37 U5
Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Sob*: 9:00 - 14:00
*po wcześniejszym umówieniu wizyty

Polityka Prywatności

Kopiowanie i powielanie treści oraz zdjęć na stronie grozi bólem kręgosłupa, migreną i chłostą. All right reserved MyPhysio - fizjoterapia i osteopatia Warszawa.